Süper Pürüzsüz Ciltler için En İyi 10 Epilatör

0
232
Süper Pürüzsüz Ciltler için En İyi 10 Epilatör

En iyi epilasyon aleti;Her epilasyon yönteminin artıları ve eksileri vardır: yanlış şekilde tıraş etmek ustura şişliklerine neden olabilir , cımbız çok uzun sürer ve lazer epilasyon çok pahalı olabilir. Tüm bu yöntemleri denediyseniz ve sonuçlardan hala memnun değilseniz, ciddi bir epilatöre yatırım yapmayı düşünmelisiniz – istenmeyen tüyleri kökten çeken el tipi, elektrikli bir cihaz . Epilasyonun cildinizi daha uzun süre pürüzsüz tutabileceği ve saçların eskisinden daha yavaş ve daha ince büyümesine yardımcı olduğu söylenir. Yakalayış? Bu zarar veremez çok .

İyi Kat Enstitüsü Güzellik Laboratuvar sir’in için yeni değil: Biz performans, tüketici memnuniyeti ve fiyat açısından en iyi epilatöru bulmak için 22 test ile tüketici çalışması tükendi. Resmi epilatör testleri yapmanın yanı sıra, Lab uzmanlarımız bunları kullanma konusunda da kişisel deneyime sahiptir. Birnur Aral , Ph.D. ve GH Güzellik Laboratuarı müdürü 30 yılı aşkın bir süredir epilasyon yapıyor ve kıdemli kimyager Sabina Wizemann 2015’ten beri epilasyon yapıyor.

Wizemann, “İlk seferinde incitmediğini söylesem yalan söylerdim,” ancak en yüksek hız ayarını kullanarak daha az batma hissettiğimi fark ettiğimde, bacaklarımı tıraş etmek için sadece bu aracı kullanmaya başladım. ” Aral, “Süreçle ilgili belirli bir acı derecesi olduğu için ağdaya alışkın olanlara epilatörler öneriyorum. Bir epilatör için niş, kısa yeniden büyümeyi kaldırabileceği ve daha az dağınık olmasıdır.”

Epilasyon en iyi epilasyon türü midir?

GFaceMD sertifikalı bir dermatopatolog olan Gretchen Frieling, tercih ettiği epilasyon yönteminin lazerle çıkarılması olduğunu, ancak bağlılık ve zaman gerektirdiğini söylüyor. Ancak bir epilatörle, sadece anız tıraştan ziyade saçları kökünden çekiyorsunuz. “Bu harika çünkü ağdadan farklı olarak, bir saç gördüğünüz anı, bir milimetreden daha kısa saçları bile epilasyon yapabilirsiniz” diyor. Epilasyon saçların folikülüne zarar verir, böylece yeni saçlar daha hafif, daha ince ve daha yavaş büyür.

Aral profesyonel ağdayı tercih ederken, salon ziyaretleri arasında evde ağdaya epilasyon yapmayı tercih ediyor. “Buradaki tek mesele, saçların biri yerine çeşitli yönlerde uzayabilmesidir, bu genellikle sadece sürekli profesyonel ağda ile elde edilebilir,” diyor – bu, bir epilatöre yatırım yapmaya karar vermeden önce akılda tutulması iyidir.

Frieling, “Başlamak için en kolay yer, cihazı ve neden olduğu hissi rahatça kullanmak için bacaklardır.” Diyor. Ayrıca kaşlar, üst dudak ve şeftali tüyleri gibyüz kılları da dahil olmak üzere ulaşılması zor alanlar için daha küçük epilatörler kullanmanızı önerir . Epilasyon batık tüylere neden olabilirken, Dr. “Bu şekilde, tüm saç parçasını folikülden çıkarmanız ve sadece cildin üstünde veya altında kırılmaması daha olasıdır” diyor.

Sizin için en iyi epilatör nasıl bulunur

Dr. Frieling ve Laboratuvar uzmanlarımıza göre, en iyi epilatörü bulmak bir dizi faktöre bağlıdır:

  • Islak ve kuru kullanım: Çoğu yeni epilatör onları duşta veya kuru ciltte kullanmanıza izin verir. “Kuru epilasyondan daha yavaş olmasına rağmen, ıslak epilasyon daha rahat ve daha az acı verici” diyor Dr. Frieling. Aral, cildin ıslanmasının sürtünme yaratmaya ve bazı kıllarda daha iyi kavrama sağlamaya yardımcı olabileceğini söyleyerek hemfikir. “Banyo küvetimin kenarında otururken genellikle saçları küvete toplanır ve onları kanalizasyona yıkayabilirim” diyor.
  • Kablolu ve pille çalışan: Pille çalışan epilatörler daha ucuzdur, ancak kullanım ve zamanla güçlerini kaybetme eğilimi gösterirken, kablolu epilatörler daha fazla güç sağlar.
  • Cımbız sayısı: Markaların tek bir cımbızdan 70’in üzerinde cımbızlara kadar her yeri olabilir. Dr. Frieling, “Epilasyon zaten zaman alıcı olduğu için daha fazla cımbızla gitmek daha iyi,” diyor.
  • Hız ayarları: Kaba saçlarınız varsa, daha sert saçlara hızla güç sağlamak için yüksek hız ayar işlevine sahip epilatörleri arayın.
  • Işık : Wizemann “temizlenmesi kolay ve ışığa sahip epilatörlerden hoşlanır, bu da … alt bacaklarımın arkasındaki alanlara ulaşmaya yardımcı olur.” Bu kullanışlı ışıklar son saçlarınızı görmenize ve yakalamanıza yardımcı olur.

GH Lab uzmanlarımız, gerçek müşterilerimiz ve uzmanlarımız tarafından incelenen en iyi 10 epilatör hakkında daha fazla öneri için aşağıya bakın .

En iyi epilasyon aleti hangisi 2020


YÜZ VE VÜCUT İÇİN EN İYİ GENEL EPİLATÖR

Silk-Epil 9 9-579 Epilatör

Silk-Epil 9 9-579 Epilatör

Diğer Braun epilatörlerle karşılaştırıldığında, Silk Epil 9 , bir vuruşta daha fazla kıl çıkarmak için daha geniş bir epilasyon başlığına ve ayrıca yüz, vücut ve hassas alanlar arasında geçiş yapabilmeniz için yedi eke sahiptir . Birlikte verilen kordonla şarj edildikten veya pillerle çalıştırıldıktan sonra Silk Epil 9’u kuru ciltte veya duşta kullanabilirsiniz. Bir daha gözden geçiren, “Bir daha asla tıraş olmaya geri dönmeyeceğim” diyor. “Bunun gibi güzel bir epilatöre yatırım yapmak, ürünleri tımar etmek için şimdiye kadar harcadığım en iyi paraydı” diye ekliyor. Aral, bu modelin benzer ama eski bir versiyonunu, Silk-Epil 7’yi kişisel olarak seviyor ve tavsiye ediyor – daha ucuz ve daha az eki var, ancak bulmak oldukça zor.


EN İYİ EPİLATÖR

Silk-Epil 3 3-270 Epilatör

Silk-Epil 3 3-270 Epilatör

Bu 40 dolarlık bacak ve vücut epilatörü, 20 cımbız sistemi ile işi halledecek . Basit üç kafa sistemi, kolay konfor için bir tıraş başlığı, düzeltici kapağı ve masaj silindiri kafası içerir. Ayrıca, kendi hızınızda epilasyon yapabilmeniz için iki hız ayarına sahiptir. “Bu ürün ne yapması gerekiyorsa onu yapıyor” diyor bir Amazon eleştirmeni. “Paranızı daha pahalı bir modelde boşa harcamaya gerek yok.”


BACAKLAR İÇİN EN İYİ EPİLATÖR

Emagine Çift Cımbız Kafa Epilatörü

Emagine Çift Cımbız Kafa Epilatörü

Yetmiş iki cımbız başlığı bir kaymada daha fazla kıl çıkarmak için zıt yönlerde dönerken, “kaldırma parmağı” teknolojisi daha kısa tüyleri kaldırmak ve çıkarmak için çalışır . Bu, daha fazla saç ve her son saçın daha az geçişle yakalanması anlamına gelir – çok saçlı veya çok anızlı olanlar için iyi bir adaydır. Laboratuvar testlerinde, bir gözden geçiren, “Bu epilatör daha fazla tüyü daha hızlı temizler ve hafif ve kullanımı kolaydır.”


KOLTUKALTI İÇİN EN İYİ EPİLATÖR

Islak ve Kuru Epilatör ve Tıraş Makinesi

Islak ve Kuru Epilatör ve Tıraş Makinesi

Laboratuar testlerinde, bu tıraş makinesi genel performansta 5 üzerinden 4.5 puan aldı. “Uzun şarj tutma özelliklerine sahip, kablosuz ve hem ıslak hem de kuru olarak kullanılabilen epilatörleri arıyorum,” diyor Aral. Su geçirmez bir işlevi olan ve 30 dakikaya kadar kullanılabilen bu Panasonic tıraş makinesini bizzat tavsiye ediyor. Ek olarak, epilatör başlığı vücudunuza uygundur, bu da özellikle koltuk altı gibi erişilmesi zor alanlara erişmek için yararlıdır . Diğer beş ataşman da diğer bölgelerde epilasyon sağlar, ayrıca ister kuru ister duşta ayak bakımı yapın.


HASSAS CİLTLER İÇİN EN İYİ EPİLATÖR

Satinelle Advanced Tüy Alma Epilatörü

Satinelle Advanced Tüy Alma Epilatörü

Mikro sırtlı teknolojisi sayesinde Satinelle epilatörü , cildi çekmeden 0,5 mm kadar kısa tüyleri yakaladığını iddia ederek , epilasyon arasında saçların büyümesini beklemek zorunda kalmamanızı sağlar. Dahil olan hassas kapaklar, yüz veya bikini çizgisi gibi daha küçük alanları hedeflemenizi sağlar. Bir Amazon eleştirmeni, “Cımbız diskleri pürüzsüz plastik his gibi ve hassas cildi tahriş etmiyor” diyor. “Saçları ilk kez çekiyor, bu yüzden aynı noktaya tekrar tekrar gitmem gerekmiyor. Neredeyse hiç hissetmiyorum.” [rb_related title=”Bunlarda Dikkatini Çekebilir” total=”2″]


BİKİNİ BÖLGESİ İÇİN EN İYİ EPİLATÖR

Hız Kablolu Epilatör

Hız Kablolu Epilatör

1986 yılında, Epilady bir epilatörü pazarlayan ilk şirket oldu ve böylece markayı takip eden tüm epilatörlerin annesi yaptı. O zamandan beri daha yeni modeller piyasaya sürüldü ve Amazon yorumcuları bu modelin bikini bölgesinde özellikle harika olduğunu söylüyor . Bir yorumcu, “Orada tıraş olmak o kadar acı verici değil” diyor. Başka bir gözden geçiren, “Cilt gerginliğini çekmenin anahtarıdır” diyor Dr. Frieling de aynı fikirde.


ERKEKLER VE KADINLAR İÇİN EN İYİ EPİLATÖR

Silk-Epil 9 9-961V Epilatör

Silk-Epil 9 9-961V Epilatör

Birden fazla tıraş bıçağı ve düzeltici kapağı ile birlikte, iki vücut fırçası , iç tüyleri önlemek için daha iyi pul pul dökülme ve çiçek dolaşımını teşvik etmek için derin bir masaj yastığı için bu epilatöre eşlik eder . Epilatör incelemelerinin çoğu kadınlardan gelmekle birlikte, Amazon erkek yorumcuları Silk-Epil 9 ile kendi deneyimlerini paylaştılar. “Göğsüm nadiren büyüme görüyor” diyor bir yorum. “Sanki kalıcı epilasyon yaptım” diyor bir diğeri.


ÜST DUDAK İÇİN EN İYİ EPİLATÖR LED

Işıklı Suya Dayanıklı Tıraş Makinesi Tıraş Makinesi

Işıklı Suya Dayanıklı Tıraş Makinesi Tıraş Makinesi

Üst dudağa gelince , cildinizi tahriş etmeyecek kadar nazik ama ince tüyleri yakalayacak kadar güçlü bir şeye ihtiyacınız vardır . Bu Leuxe epilatör, dairesel hareketlerle ovulduğunda bıyık tüylerini etkili bir şekilde temizler. Su geçirmezdir, böylece işiniz bittiğinde temizlemek için su altında çalıştırabilirsiniz. Bir Amazon eleştirmeni, “Bunun cildimi tahriş etmediğini veya hiç kırmızı bırakmadığını seviyorum.” Başka bir yorumcu, makyajının oturduğunu ve bu araç sayesinde daha iyi kayar olduğunu söylüyor.


EN İYİ YÜZ EPİLATÖRÜ

Pürüzsüz ve İpeksi Yüz Epilatörü

Pürüzsüz ve İpeksi Yüz Epilatörü

Bazı vücut epilatörleri yüz için kullanılabilirken, bazen büyük jilet kafası daha küçük yüz ayrıntılarını hedeflemek için çok büyüktür. Bu Remington tıraş makinesindeki dar epilatör başlığı, en hafif şeftali tüyüne ulaşmak için altı cımbız kullanır. Laboratuvar testlerimizde,  gözden geçirenler epilasyondan sonra ciltlerinin tahriş olmadığını iddia etti . Bir tüketici test cihazı “Çok nazik ve hiç tahriş olmadı” diyor. “Nispeten ağrısız ve oldukça kapsamlıydı” diyor bir diğeri.


KAŞLAR İÇİN EN İYİ EPİLATÖR

Kaş Tüy Dökücü

Kaş Tüy Dökücü

Ağda ve cımbız sizin için kesmediğinde, bu düzeltici ve epilatör kaş tüylerini sadece birkaç basit ileri geri hareketle çıkarır . Bir kalem gibi tutuyorsunuz ve yerleşik ışık en ince tüyleri bile görmenize yardımcı oluyor. “Katarakt ameliyatı geçirdim ve gözlerimin etrafında alay eden şeylerden hoşlanmıyorum” diyor bir Amazon eleştirmeni, “ancak bu cihaz kaş alanınızı gerçekten hızlı bir şekilde temizliyor.” Başka bir yorumcu, bu cihazın parasını kurtardığını söylüyor: “Bu kesinlikle beni iki haftada bir 10 dolar harcamaktan kurtardı” diyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here