Satın Alırken Üç Defa Düşünmeniz Gereken Buzdolapları

0
94
Satın almaktan kaçınmak için üç buzdolabı

Buzdolabı alırken üç defa düşünmenizi gerektiren markalar ve bozdolabı modelleri ? Bu kötü performans gösteren buzdolaplarında serinliğinizi kaybetmekten kaçının. Buzdolabı alırken dikkat etmeniz gerekenler ve kesinlikle  alırken baya düşünmeniz gereken buzdolapları.

Önemli Bilgi

 • Tüm bütçelerde 370 artı buzdolabı inceledik, böylece hangisinin en iyi olduğunu ve kaçınılması gereken modelleri söyleyebiliriz
 • Geçtiğimiz 12 ay içinde test ettiğimiz buzdolaplarının% 17’si berbat, fark edilir bir arızası vardı veya enerji testlerinde başarısız oldu – araştırmanızı yapın ve satın almadan önce sonuçlarımızı görüntüleyin
 • Yeni bir buzdolabını birkaç gün içinde izleyin – eğer yiyecekleriniz veya sütünüz normalden daha çabuk bozuluyorsa, buzdolabında bir arıza olabilir

Bir buzdolabı satın almak söz konusu olduğunda, seçim dizisi hem şaşırtıcı hem de ezici olabilir. Aniden, daha önce hiç düşünmediğiniz bir seçenek seli ile boğuldunuz.

Buzdolabının büyüklüğü ailenizin büyüklüğüne nasıl karşılık geliyor? Altta veya üstte veya belki yan yana dondurucu seçmeli misiniz? Fransız kapılar mı yoksa güvercin çifti mi? Ve en önemlisi, bile sığacak mı?

Sonra bitirme sorunu geliyor. Klasik beyaz, şık paslanmaz çelik, sofistike siyah veya parlak bir renk mi tercih ediyorsunuz?

Bir ev eşyası satın almanın bu kadar sık ​​sık el sıkıcı cihaz kaygısı ile dolu olabileceğini kim bilebilirdi?

Ancak buzdolabı mutfağınızda en çok kullanılan eşyalardan biridir, bu yüzden sizi 10 yıl boyunca sürmesi gereken bu zorunluluğu yerine getirmeden önce biraz araştırma yapmaya değer.

Tabii ki, her zaman parlamayan modeller olacak, bu nedenle aşağıdaki buzdolaplarından kaçınarak satın alma işleminizden sonraki on yıl içinde memnun kalacağınızdan emin olun.

Alırken Düşünmeniz Gereken Buzdolapları

Westinghouse WTB4600WARH dondurucu üstü buzdolabı

 • Fiyat: 1389 $
 • SEÇİM Uzman Puanı: 41%
 • Yiyecekleri daha uzun süre taze tutmak:% 25
 • 10 yıllık işletme maliyeti: 1155 $

Bu klasik 462L dondurucu üstü buzdolabı çok iyi bir sıcaklık aralığına sahiptir, ancak bu alt üçten uzak tutmak için yeterli değildir. Uzun süredir canlı bir üne sahip olan bir marka için şaşırtıcı bir puan, ama hepimiz hata yapıyoruz. Ne yazık ki, bu model sıcaklıkta büyük dalgalanmalardan muzdarip, soğutucu yok ve dondurucu ortam sıcaklığındaki değişikliklere zayıf tepki veriyor.

Ikea HD-520FWEN Nedkyld dondurucu üstü buzdolabı

Ikea HD-520FWEN
Ikea HD-520FWEN

 

 • Fiyat: 799 $
 • SEÇİM Uzman Puanı: 39%
 • Yiyecekleri daha uzun süre taze tutmak:% 35
 • 10 yıllık işletme maliyeti: 1077 $

Düz paketli mobilyaların kralı olabilir, ancak Ikea’nın 400L dondurucu üstü buzdolabı, uzman incelemelerimizin alt basamaklarındadır. Kederli SEÇİM Uzman Puanı, başarısız bir enerji kontrolü, zayıf sıcaklık kararlılığı, soğutucu yok, daha net nem kontrolü ve yiyecekleri daha uzun süre taze tutmak için zayıf skor sayesinde gelir. Elbette bazı iyi noktalar olmalı? Hayır, uzmanlarımız not edilecek hiçbir şey bulamadılar. Çok kötü, hatta 2019 Ödüllerimizde bir Shonky verdik . Bu bizden bir başarısızlık.

Beko BBM450W derin dondurucu buzdolabı

Beko BBM450W
 • Fiyat: 1149 $
 • SEÇİM Uzman Puanı: 32%
 • Yiyecekleri daha uzun süre taze tutmak:% 21
 • 10 yıllık işletme maliyeti: 1005 $

Çalıştırın, alttaki 450L dondurucudan yürümeyin. Ikea modelinden daha kötü performans gösterir, ancak çok daha pahalıya mal olur. Yine, uzmanlarımızın söyleyecek iyi bir şeyleri yoktu, ancak birçok şey arasında, başarısız bir enerji kontrolü, büyük sıcaklık dalgalanmaları ve taze gıda bölmesindeki düşük sıcaklık eşitliği de dahil olmak üzere eksiklikler listesi vardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here