Güzellik Uzmanlarına Göre En İyi 10 CC Krem

0
89
Güzellik Uzmanlarına Göre En İyi 10 CC Krem

En iyi CC Kremler hangileri.CC krem, CC kremleri (“CC”, “renk düzeltme” anlamına gelir) güneşten korunma, nemlendirme ve yaşlanma karşıtı faydaları tek bir formülde toplarken, aynı zamanda doğal görünümlü bir görünüm için cilt süper bir üründür. BB kremler veya renkli nemlendiriciler , CC kremler geleneksel büyük alternatifler temellerdir .

CC kremlerini en son test ettiğimizde, kimyagerlerimiz 26 ürünü inceledi, 113 tüketici testçisinin yardımını aldı ve en iyi performansı gösterenleri bulmak için Laboratuarımızda 4.000’den fazla ölçüm aldı.

CC kremlerini nasıl test ediyoruz

Teknikveri uzmanlarımız ve editörlerimiz her yıl yüzlerce ürünü değerlendirmektedir. CC kremlerinin kategoriler arası bir testini gerçekleştirdiğimizde, öncelikle SPF veya yaşlanma karşıtı vaatleri olmayan ürünleri ortadan kaldırırız – yani bu ürünlerin her birinin cilt sağlığı yararları vardır. Daha sonra kimyagerlerimiz kalan ürünleri altı saatlik bir nemlendirme testiyle önceden tarar. Kategoriyi daralttıktan sonra, tüketici test uzmanlarından oluşan bir panelin GH Enstitüsünü ziyaret ettiği klinik testlere başlıyoruz. Ürünlerin kozmetik performansını (yani cilt tonunu ne kadar iyi geliştirdiğini ve eşleştirdiğini) değerlendirmek için Lab’ın Visia Cilt Analiz Cihazı’nda CC krem ​​uygulamasından önce ve sonra test cihazlarının cildinin görüntülerini alıyoruz.

Dört haftalık etiket maskeli CC kremini kullandıktan sonra, test uzmanları, uzmanlarımızın kremlerin yaşlanma karşıtı faydalarını değerlendirdikleri başka bir görüntü turuna geri dönerler – UV, görünür ve kahverengi lekelerde azalma olup olmadığına bakarak, ince çizgilerin yanı sıra cilt tonu, gözenekler ve dokuda bir gelişme. Ayrıca dört haftadan önce ve sonra test cihazlarının cilt sıkılığını da ölçüyoruz. Laboratuarda bu devam ederken, her CC krem ​​ülke genelinde en az 10 kadın tarafından kullanılıyor. Aynı dört hafta sonra dürüst geri bildirimlerini istiyoruz.

İşte güzellik rutinini kolaylaştırmak için en iyi CC kremler GH Terknikveri, üst-test tahminleri gibi, Good Housekeeping Seal yıldız, en çok satan CC Kremler:

CC Kremler

EN İYİ GENEL CC KREM

Toplam Efekt Ton Düzeltici Nemlendirici

Bu eczane renk düzeltme kremi, Laboratuar testlerimizde en iyi hidratör olarak yerini aldı ve 2017 GH Güzellik Ödülü kazandı .  Biz bulduk altı saat boyunca% 36 oranında cildin nem seviyesini artırdı ve kahverengi lekeler görünümünü azalır ve gözenekler dört hafta, kuru cilt ve egzama gibi koşullar için de mükemmel sonra. Bahsetmiyorum, İyi Temizlik Mührü tarafından desteklenmektedir! Yararlı bilgiler: Günlük SPF 30+ giymenizi öneririz, böylece korunmak için bu ürünün altına başka bir güneş kremi kullanmak isteyeceksiniz .

Gölgeler: 1
SPF: 15

EN İYİ DEĞER CC KREM

Smart Shade CC Krem

Kurudan yağlıya kadar tüm cilt tipleri için harika olan bu eczane elyafı, Lab testlerimizde çok iyi performans gösterdi, 2017 GH Güzellik Ödülü verdik ! Anında ve uzun vadede kusurları, donuk cildi ve renk değişikliğini maskelemek için pürüzsüz hale getirin. Kimyagerlerimiz, hafif temelin test cihazlarının cilt tonunu ve dokusunu dört haftada yumuşattığını buldular . Nazik formül ayrıca cildi tahriş etmediği ve hızla emdiği için en yüksek notları aldı.

Gölgeler: 3
SPF: 35

OLGUN CİLTLER İÇİN EN İYİ CC KREM S

PF 50+ ile CC + Kre

Sephora’da yaklaşık 2.000 yılında 5 yıldızlı yorumla, bu en çok satan CC kremi dir. Tam kapsamlı bir kaplamaya ve formülde güçlü SPF 50, kollajen ve antioksidanlara sahip olacaksınız. Hangi cilt tipine sahip olursanız olun harika, ancak nemlendirici kremin kuru veya olgun cilde sahip olanlar için ideal olduğunu düşünüyoruz  . “Olgun (58 yaşında) yüzümde kırışıklıklara ya da gözenekleri abartmadan iyi giyiyor” diyor bir yorumcu.

Gölgeler: 12
SPF:  50+ fiziksel güneş kremi

EN İYİ HAFİF CC KREM

Süper CC Renk Düzeltme + Bakım CC Krem

Bu şeffaf eczane formülü ile “cildinizi daha iyi” kapsamaktadır. Gözden geçirenler, CC kreminin cildinde süper hafif hissettiğini, ancak yine de cildini belirgin şekilde mükemmelleştirdiğini söylüyor . Tüm astarlama, nemlendirme, cilt mükemmelleştirme ve SPF avantajlarını tek bir uygun fiyata bir araya getirmesini seviyoruz.[rb_related title=”Bunlarda Dikkatini Çekebilir” total=”2″]

Gölgeler: 2
SPF:  30

DONUK CİLTLER İÇİN EN İYİ CC KREM

Nem Dalgalanması CC Krem SPF 30

Bu nem dolu CC kremiyle kırmızı, donuk veya solgun görünümlü cilde anında karşı koyun . Gözden geçirenler bunu hafif, ancak kapsamı oluşturmak kolaydır. Bir nokta tedavisi olarak kullanabilir, süper şeffaf bir renk yıkaması için go-to nemlendiricinizle karıştırabilir, tek başına giyebilir veya hatta temelinizin altına katmanlayabilirsiniz.

Gölgeler: 5
SPF:  30

KIZARIKLIK İÇİN EN İYİ CC KREM

Günlük Doğru CC Krem SPF 35

Daha yumuşak bir takas arıyorsanız, bu Supergoop! CC krem ​​bir sonraki gidişiniz olmalı. Rosacea ve dermatit olanlar da dahil olmak üzere hassas cilde sahip gözden geçirenler, formülün kapsamdan ödün vermeden yumuşak olduğunu söylüyor. Bir yorumcu, ” Çok iyi örtüyor, rosacea’ya karşı nazik, çok kalın olmadan lekeleri ve kusurları kaplıyor ” diyor. Mineral bazlı güneş kremlerini tercih ediyorsanız da harikadır  . Yararlı bilgiler: Birkaç inceleme, renklerin biraz daha koyu IRL olduğunu söylüyor, bu nedenle gölge eşleşmenizi iki kez kontrol edin.

Gölgeler: 4
SPF:  35 mineral güneş koruyucu

YAĞLI CİLTLER İÇİN EN İYİ CC KREM

SPF 40 ile CC + Krem Yağsız Mat

Bir editör favorisi, bu IT Cosmetic’in kült fave CC kreminin mat versiyonudur. Yağlı veya karma ciltli insanlar için ideal olan yağsız formül, kusursuz mat bir görünüm sağlar . Formül cildinizde ağır hissetmeden zengindir, bu nedenle tüm çalışma gününü ve daha fazlasını süren tam kapsama alanı için bir ton kullanmanız gerekmez!

Gölgeler: 12
SPF:  40 fiziksel güneş kremi

EN İYİ KORE CC KREM CC Krem

Parlaklık Renk Düzeltici Geniş Spektrum SPF 25

Bu CC krem ​​sadece üç tonda gelir, ancak formül aslında cilt tonunuza uyum sağlar. Bu  sen onu ovmak olarak cildinizi Karşılaşma O berrak gider ve gerçekten, evet! – Gözden geçirenler, “düzensiz dokuları veya çirkin gözenekleri cakey hissetmeden mükemmel bir şekilde harmanlıyor” diyerek kusurların görünümünü bulanıklaştırdığına yemin ediyorlar.

Gölgeler: 3
SPF:  25

KOYU CİLTLER İÇİN EN İYİ CC KREM

Buildable Blur CC Krem Geniş Spektrumlu SPF 35

Thrive Causemetics CC krem, bronz ve derin cilt tonları için şaşırtıcı 18 tonunun yarısından fazlasını sunar . “Çoğu marka, küllü olmamak için daha derin tonları formüle etmek için zaman ayırmaz, ancak siz çivilenmişsiniz!” Diyor bir yorumcu. Hangi gölgede olduğunuzdan emin değil misiniz? Birçok yorumcu, markanın müşteri hizmetinin bir gölge almaya veya yanlış bir borsa almaya geldiğinde süper yardımcı olduğunu söylüyor.

Gölgeler: 18
SPF:  35

EN İYİ LÜKS CC KREM CC Krem

Süper Aktif Düzeltme Komple Güneş Koruyucu SPF 50

Rutinize biraz lüks eklemek istiyorsanız, GH Güzellik Direktörü, Nisan Franzino , bu CC kreminin savurganlığa değer olduğunu söylüyor. “Krem, doğal, hafif parıltılı bir kaplama ile cilt tonuna bile doğru miktarda kapsama alanı sağlar , ancak ek cilt koruması için bir makyaj ürünü için yüksek bir SPF seviyesine sahiptir ” diyor. Ayrıca Chanel kreminin zengin bir dokuya ve sofistike taze kokuya sahip olmasını seviyoruz.

Gölgeler: 5
SPF: 50

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here