Çocuklar İçin En İyi 8 Tablet

0
207
Ebeveynlere ve Teknik Uzmanlara Göre Çocuklar İçin En İyi 8 Tablet

Çocuğuma hangi tableti almalıyım,Çocuklar için En İyi  Tablet hangisi sorusuna cevap makalemizde.Çocukların her zaman ebeveynlerinin tabletlerinde veya cep telefonlarında oyun oynamak için yalvarmaları şaşırtıcı değildir – yetişkinler her zaman üzerlerinde! Bu yüzden çocuklar için tabletler var: bu yüzden onları değerli iPad’inizi teslim etme konusunda endişelenmenize gerek yok, sadece bıraktıklarında onu kırdığını bulmak için. Bu çocuk dostu tabletler, genellikle daha dayanıklı olmaları ve çocuklar için eğitici uygulamalarla birlikte gelmeleri dışında, genellikle normal sürümlere benzer .

At Good Housekeeping Institute , laboratuar uzmanları düzenli gelen tüm teknoloji türlü ve çocuk ürünleri test beşikleri için oyuncaklar (mühendislerimizin birçok anne kendileri!), Bizim öneriler güvenebilirsiniz böylece.

Çocuğuma hangi tableti almalıyım

Çocuk dostu bir tablet için alışveriş yaparken, aranacak iki önemli şey vardır: depolama ve ebeveyn kontrolleri . Ebeveyn denetimleri, ekran süresi sınırlamaları veya içerik kısıtlamaları olsun, çocuğunuzun tableti nasıl kullandığını yönetmenize olanak tanır. Çok fazla içerik (videolar, oyunlar veya ek uygulamalar gibi) indirmeyi planlıyorsanız, 16 GB veya daha fazla depolama alanına sahip çocuklar için bir tablet arayın.

Çocuğunuza hangi yaşta tablet vermelisiniz?

Amerikan Pediatri Akademisi (AAP) önerir 18 ile 24 aydan küçük çocuklar için dijital medya kaçınarak . Eğer Kiddos videoları veya çalma oyunları izlemesine izin varsa, bunu yapmak için emin olun ile sizden bilgi edinebilmesi için onları. 2 ila 5 yaş arası çocuklar için, AAP ekran sürelerini günde bir saat ile sınırlandırmanızı önerir.

Yürümeye başlayan çocuk için satın almak için en iyi tablet nedir?

1-3 yaş arası çocuklar için en iyi seçenek Fisher-Price’ın Gülmek ve Akıllı Aşamaları Öğren Tabletidir , çünkü çocuğunuzla birlikte büyümesi için üç farklı seviyeye sahiptir. Daha fazla uygulama indiremediğiniz için gerçek bir teknoloji “tablet” değil, küçük olanlar için hile yapar. En iyi seçimimiz olan Fire HD Kids Edition Tablet , 3 yaş üstü çocuklar için en iyisidir.

Good Housekeeping Institute’un baş teknoloji uzmanı Rachel Rothman , Fire tabletlerin FreeTime Unlimited’ı nasıl kullanabileceğini çok seviyor : çocuklarınıza Fire tabletlerindeki tonlarca yaşa uygun içeriğe , rom TV şovlarını uygulamalara kadar ulaştıran bir abonelik . Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? 2019’da çocuklar için en iyi tabletler aşağıdadır :

Fire HD 10 Çocuk Sürümü Tablet

Fire HD 10 Çocuk Sürümü Tablet

Bir Fire Kids Edition Tablet ile, çocuğunuz pembe, sarı veya mavi renkte dayanıklı bir kılıfla geldiğinden 10 inçlik ekranı kırma konusunda endişelenmenize gerek kalmadan oyun oynayabilir ve video izleyebilir. Daha küçük bir ekrana sahip ancak benzer bir şey arıyorsanız, Fire HD 8’i tercih edebilirsiniz  .

Bu tabletlerin en iyi yanlarından biri FreeTime Unlimited’deki tüm içeriğe erişim  . Bununla birlikte, ebeveynler hedefleri ve sınırları da belirleyebilir –  hatta bölüme kadar belirli içeriğe izin vermeyi bile seçebilirsiniz . Normalde aylık 3 ABD dolarıdır, ancak bu tabletle bir yıl ücretsizdir.

Depolama:  32 GB
Pil ömrü :  12 saate kadar

Fire 7 Kids Edition Tablet

Fire 7 Kids Edition TabletL

PSA: Fire tabletin yedi inçlik sürümünü en iyi seçimimizin yarısı için alabilirsiniz . Biraz daha küçük bir ekran boyutu, daha düşük pil ömrü ve daha az depolama kapasitesine sahiptir, ancak çocuk tabletinin bu sürümü hala Fire HD 10 tablet hakkında sevdiğimiz aynı özelliklerin çoğuna sahiptir. Ayrıca, FreeTime Unlimited’a ücretsiz bir yıllık abonelik kazanmaya devam edersiniz . Bu Amazon tabletleri ile çocuklarınız sesli kitaplara ve binden fazla içeriğe İspanyolca erişebilir.

Depolama:  16 GB
Pil ömrü :  7 saate kadar

LeapPad Academy

LeapPad Academy

Bu LeapFrog tablet, çocuklarınızın gelecek yıl okula hazır olduklarından emin olmak istiyorsanız mükemmel bir seçenektir. Eğitim cihazı , okuma ve yazmadan matematik ve kodlamaya kadar değişen konularla birlikte çocuklar için 20’den fazla uygulama ile önceden yüklenmiş olarak gelir   bu tabletin bir Android işletim sistemi olduğundan daha fazla oyun ve uygulama indirebilirsiniz.

Ayrıca, markanın tonlarca başka içeriğe sahip LeapPad Akademi adlı öğrenme programını üç aylık ücretsiz bir deneme sürümüne sahip olursunuz. Süper çocuk dostu olacak şekilde üretilmiştir, bu nedenle ekranın kırılması konusunda endişelenmenize gerek yoktur (özellikle bir tampon ve kickstand olduğundan).

Depolama:  16 GB
Pil ömrü :  7 saate kadar

Galaxy Tab E Lite 7

Galaxy Tab E Lite 7

Bu 7 inçlik Samsung tablet, hafif olduğu ve koruyucu bir kılıfla birlikte sunulduğu için küçük olanlar için başka bir harika seçenektir. Çocuk dostu içerikle önceden yüklenmiş olarak gelir (STEM dersleri ve Susam Sokağı içeriği ile 20’den fazla uygulama). Ebeveyn denetimleri için bir seçenek de vardır, bu nedenle anne veya baba öğrenme ilerlemesini izleyebilir ve çocuklarının erişebilecekleri sınırlamalar koyabilir. Bonus: Reklamları ve uygulama içi satın alımları otomatik olarak engeller .

Depolama:  8 GB
Pil ömrü :  9 saate kadar

iPad (Kablosuz, 32 GB)

iPad (Kablosuz, 32 GB)
iPad (Kablosuz, 32 GB)

İPad’in çocuklarınız için en iyi tablet olabileceği iki durum vardır: 1) tüm aile tarafından kullanılabilecek bir cihaz istiyorsanız veya 2) evinizde zaten bir iPad varsa ve çocuğunuza vermek istiyorsanız bir el-aşağı olarak.

Touch ID ile donatılmış bu iPad , belirli uygulamalar için bir şifre kullanarak ebeveyn kontrollerini etkinleştirebilirsiniz . İPad’lerin koruyucu bir kılıfla birlikte gelmediğini unutmayın , bu nedenle daha çocuk dostu hale getirmek için bir tane satın almak isteyeceksiniz.

Depolama:  32 GB veya 128 GB
Pil ömrü :  10 saate kadar

Gülmek ve Akıllı Aşamaları Öğrenmek İçin Stages Tablet

Stages Tablet

Bu “Tablet” böylece çocuğunuzun ilk tabletin olarak seçmek ve o anlamı onlar bu markanın Smart ile donatılmış bulunuyor 3. yaşına kadar onlarla kalmak teknolojiyi Aşamalar, daha bir oyuncak olduğunu ebeveynler oyun üç farklı düzeyleri arasında geçiş yapabilirsiniz olarak çocuğunuz büyür . Her uygulama aslında alfabe, hayvanlar ve renkler gibi çeşitli kavramları tanıtmak için ifadeler, şarkılar ve diğer sesleri çalan bir düğmedir.

Depolama:  Yok
Pil ömrü :  üç AAA pil kullanır

Piksel Arduvaz Tablet GOOGLE

Piksel Arduvaz Tablet GOOGLE

Lise veya kolejdeki daha büyük çocuklar için Google Pixel Slate mini bir bilgisayar gibidir, bu yüzden  ödev için harikadır . 12.3 inçlik bir ekrana sahip ve iki kilodan daha hafif, bu yüzden sırt çantasında çok ağır hissetmeyecek . Ayrıca, Google Asistan ile birlikte gelir , böylece soru sorabilir ve yanıt alabilirler. Daha fazla bilgisayar benzeri özellik içinklavyeye ve ekran kalemine ekleyebilirsiniz .

Depolama:  8GB veya 16GB
Pil ömrü:
 10 saate kadar

8,5 inç LCD Yazma Tableti

8,5 inç LCD Yazma Tableti

Bu tipik tabletiniz olmasa da, eWriter çocuklarınızın harf, sayı ve şekil yazma pratiği için harika bir araçtır . Üzerinde hiçbir şey saklayamazsınız ve LCD ekran bir düğmeye basarak silinir, böylece çocuklar istedikleri zaman boş bir tuvalle başlayabilirler. Ayrıca bir ekran kalemi ile birlikte gelir, ancak kaybederseniz yine benzer bir nesne veya hatta parmağınızı kullanabilirsiniz!

Depolama:  Yok
Pil ömrü:
  birlikte verilen saat pili ile 50.000 adede kadar silme döngüsü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here